90+ Halı Saha
135
Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad.İpekyolu,34100
+90(545) 609 51 00Vanda halı saha dendiğinde akla gelen vanlı gençlerimizin gurur duyarak spor yaptıkları 90* halı saha tesisleri 2014 yılında nazım ihtiyatoğlu tarafından kurulmuştur. Vanda 90+ halı saha. Vanda en geniş halı saha, vanda en büyük halı saha, vanda en lüks halı saha, vandaki halı sahalar, vanda omurgalı çim halı saha, vanda servisli halı saha, vanın en modern halı sahası arayışlarınızda karşınıza çıkacak tek adres doksanartı hali saha olacaktır. Vanda wifi olan halı sahalar, Vanda internet bağlantısı olan halı sahalar hangisi diye soruyorsanız adres yine 90+ halı saha. . Vanda ailece maç seyredilecek halı sahalar arasında, muhteşem kafesinde dostlarınızın maçını izlerken, isterseniz kesintisiz internet bağlantımızla internette sörf yapabilirsiniz. 300 kişilik tribünlerimizle stadyum heyecanını yaşayın. Farklı hizmet anlayışı ile kaliteli omurgalı halımız, temiz hijyenik ve 24 saat sıcak su ile duşa kabinlerimiz, dinlenme salonlarımız, ayrıca vanda ilk büyük tribünümüz ile her türlü müsabakaya uygun halı sahamız ile hizmetinizdeyiz. Fenerbahçe alt yapı, belediye spor bay ve bayan futbol takımı alt yapısı çalışmaları, okul turnuvaları ve büyük müsabakaların olduğu bir halı sahaya sahibiz. Oyuncularımızın ısınmaları için geniş ısınma alanlarımız ve lescon markalı kramponlarımız ile özel hizmetler sunuyoruz. Vanda merkezde tek olan hali sahamız ile hizmetinizdeyiz. 300 kişilik türübünümüz ile sizlere adeta stadyumdan maç izleme heyecanını yaşatacağız. Halı sahamızda spor yapan ve onları izlemek için gelen misafirlerimizi rahat ettirmek için ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz. İşte hizmetlerimiz Wifi internet bağlantısı Kafeterya 24 saat sıcak su 24 saat servis hizmetlerimiz Güvenlik Geniş tribunler Uygun ışık sistemi Hakemlerimiz Antrenörlerimiz.
5270Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış00:00 - 23:45
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Lokman hekim hastanesi civarı çağdaş carting arkası çiragan düğün sarayı yani.

İletişim Formu
Vanda halı saha dendiğinde akla gelen vanlı gençlerimizin gurur duyarak spor yaptıkları 90* halı saha tesisleri 2014 yılında nazım ihtiyatoğlu tarafından kurulmuştur.

Vanda 90+ halı saha.
Vanda en geniş halı saha, vanda en büyük halı saha, vanda en lüks halı saha, vandaki halı sahalar, vanda omurgalı çim halı saha, vanda servisli halı saha, vanın en modern halı sahası arayışlarınızda karşınıza çıkacak tek adres doksanartı hali saha olacaktır.

Vanda wifi olan halı sahalar,
Vanda internet bağlantısı olan halı sahalar hangisi diye soruyorsanız adres yine 90+ halı saha. .

Vanda ailece maç seyredilecek halı sahalar arasında, muhteşem kafesinde dostlarınızın maçını izlerken, isterseniz kesintisiz internet bağlantımızla internette sörf yapabilirsiniz.

300 kişilik tribünlerimizle stadyum heyecanını yaşayın.
Farklı hizmet anlayışı ile kaliteli omurgalı halımız, temiz hijyenik ve 24 saat sıcak su ile duşa kabinlerimiz, dinlenme salonlarımız, ayrıca vanda ilk büyük tribünümüz ile her türlü müsabakaya uygun halı sahamız ile hizmetinizdeyiz.
Fenerbahçe alt yapı, belediye spor bay ve bayan futbol takımı alt yapısı çalışmaları, okul turnuvaları ve büyük müsabakaların olduğu bir halı sahaya sahibiz.
Oyuncularımızın ısınmaları için geniş ısınma alanlarımız ve lescon markalı kramponlarımız ile özel hizmetler sunuyoruz.
Vanda merkezde tek olan hali sahamız ile hizmetinizdeyiz. 300 kişilik türübünümüz ile sizlere adeta stadyumdan maç izleme heyecanını yaşatacağız.
Halı sahamızda spor yapan ve onları izlemek için gelen misafirlerimizi rahat ettirmek için ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz.
İşte hizmetlerimiz
Wifi internet bağlantısı
Kafeterya
24 saat sıcak su
24 saat servis hizmetlerimiz
Güvenlik
Geniş tribunler
Uygun ışık sistemi
Hakemlerimiz
Antrenörlerimiz.
Firmanızı Ekleyin

Vanport65.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 105 firma yer almaktadır.