Büyükşehir Düğün Sarayı

http://buyuksehirvan.vanport65.com
Büyükşehir Düğün Sarayı
45
Ercişyolu Üzeri Et-balık Kurumu Karşısı No: 65Tuşba,34100
+90(532) 673 01 07Vanda düğün salonları dendiğinde farklılığı, büyüklüğü, modernliği ve hizmet anlayışı ile öne çıkan van büyükşehir düğün sarayı, genç girişimci veysel beyde tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Vanda en lüks düğün salonu Vanda en iyi düğün salonu, vanda en kaliteli düğün salonu arayışlarınızda alınacak cevap van büyükşehir düğün sarayı olacaktır. Vanda en büyük konferans salonu olarak da hizmet veren van büyükşehir düğün sarayı, profesyonel kadrosu ile eksiksiz hizmet vererek haklı takdirler kazanmanın mutluluğunu yaşamaktadır. 450 kişilik, 600 metrekare geniş, ferah, modern, özel dekorasyonlu düğün sarayı Vanda düğün salonları arasında , hayata ilk adım atan çiftlere hayallerini gerçekleştirecek bir organizasyonda, rüyalardan çıkmış atlı araba ile birer prenses ve prens gibi davetlilerin alkışları ile unutulmayan bir tablo sunulmaktadır. Vanda sünnet, nişan, mevlüt, düğün, konferans, balo mekanları. . Vanda balo, vanda sünnet düğünü yapılacak yerler, vanda mevlut nerede yapılır, vanda nişan salonları, ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Vanda fiyatı uygun düğün salonları Vanın büyük düğün salonu olarak 450 kişilik muhteşem salonu ile, her bütçeye uygun fiyatları ile, özel günlerinizi unutulmaz hale getirmek için ekibimizle büyük bir heyecan ile hizmet vermekteyiz. Vanda en güvenli düğün salonu hangisi? Müşterilerimizin, memnuniyeti bizim memnuniyetimizin, evlilik, nişan, sünnet, balo gibi önemli günlerinizdeki mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur. Davetlilerin huzur ve güveni için özel güvenlik birimimizle hizmet vermekteyiz Vanda mevlut için uygun salon Vanda mevlut yapılacak mekanlar konusunda da vanda mevlut salonu dendiğinde özel ses ve akustiği ile ses sitmeni ile manevi hava çok farklı bir atmosfere dönüşmektedir. Mevlut torenlerimizde paravanlar ile bay ve bayanlara ayrı hizmet sunuyoruz. Ücretsiz geniş park alanlarımızla park problemini sorun olmaktan çıkartarak, misafirlerimize özel park yeri ayırmış durumdayız. Vanda mevlut için uygun mekanlar arasında hem büyüklük, hem akustik anlamda van salon rezidans bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Vanda yemekli düğün salonları Kendi mutfağımızda lezzet ustalarımızın yaptığı kaliteli yemekler ve yemek çeşitleri ile vanın damak tadını yine profesyonel aşcılarımızla davetlilerimize sunmaktayız. Vanda modern düğün salonları diye arattığınızda karışınıza çıkacak tek adres yine van salon rezidans olacaktır. Vanda islami düğün yapılacak salonlar. Vanda islami düğün salonları arayışlarınızda da istenildiğinde baylar ve bayanların ayrı ayrı bölümleri ile salon rezidans istediğiniz şekilde salonu organize ederek, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Van büyükşehir düğün sarayını vana kazandıran genç girişimci veysel beyde gençlerin hayallerindeki düğünü onlara yaşatarak, davetlilere de unutamayacakları bir düğün için elinden geldiklerini yaptıklarını belirterek genç çifterin ve davetlilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. " diyor. ..
5344Ziyaretçi
 • Yetkili Veysel BEYDE
 • Adres Ercişyolu Üzeri Et-balık Kurumu Karşısı No: 65 - Tuşba
 • Telefon +90(532) 673 01 07
 • Fax +90(532) 673 01 07
 • Özel Sitesi http://www.buyuksehirvan.com
 • Web Sitesihttp://buyuksehirvan.vanport65.com
 • E-Postainfo@buyuksehirvan.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış00:00 - 23:45
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Oto sanayi yolu et-balık karşısı.

İletişim Formu
Vanda düğün salonları dendiğinde farklılığı, büyüklüğü, modernliği ve hizmet anlayışı ile öne çıkan van büyükşehir düğün sarayı, genç girişimci veysel beyde tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

Vanda en lüks düğün salonu
Vanda en iyi düğün salonu, vanda en kaliteli düğün salonu arayışlarınızda alınacak cevap van büyükşehir düğün sarayı olacaktır.
Vanda en büyük konferans salonu olarak da hizmet veren van büyükşehir düğün sarayı, profesyonel kadrosu ile eksiksiz hizmet vererek haklı takdirler kazanmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

450 kişilik, 600 metrekare geniş, ferah, modern, özel dekorasyonlu düğün sarayı
Vanda düğün salonları arasında , hayata ilk adım atan çiftlere hayallerini gerçekleştirecek bir organizasyonda, rüyalardan çıkmış atlı araba ile birer prenses ve prens gibi davetlilerin alkışları ile unutulmayan bir tablo sunulmaktadır.

Vanda sünnet, nişan, mevlüt, düğün, konferans, balo mekanları. .
Vanda balo, vanda sünnet düğünü yapılacak yerler, vanda mevlut nerede yapılır, vanda nişan salonları, ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Vanda fiyatı uygun düğün salonları
Vanın büyük düğün salonu olarak 450 kişilik muhteşem salonu ile, her bütçeye uygun fiyatları ile, özel günlerinizi unutulmaz hale getirmek için ekibimizle büyük bir heyecan ile hizmet vermekteyiz.

Vanda en güvenli düğün salonu hangisi?
Müşterilerimizin, memnuniyeti bizim memnuniyetimizin, evlilik, nişan, sünnet, balo gibi önemli günlerinizdeki mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.
Davetlilerin huzur ve güveni için özel güvenlik birimimizle hizmet vermekteyiz

Vanda mevlut için uygun salon
Vanda mevlut yapılacak mekanlar konusunda da vanda mevlut salonu dendiğinde özel ses ve akustiği ile ses sitmeni ile manevi hava çok farklı bir atmosfere dönüşmektedir.
Mevlut torenlerimizde paravanlar ile bay ve bayanlara ayrı hizmet sunuyoruz. Ücretsiz geniş park alanlarımızla park problemini sorun olmaktan çıkartarak, misafirlerimize özel park yeri ayırmış durumdayız.

Vanda mevlut için uygun mekanlar arasında hem büyüklük, hem akustik anlamda van salon rezidans bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Vanda yemekli düğün salonları
Kendi mutfağımızda lezzet ustalarımızın yaptığı kaliteli yemekler ve yemek çeşitleri ile vanın damak tadını yine profesyonel aşcılarımızla davetlilerimize sunmaktayız.

Vanda modern düğün salonları diye arattığınızda karışınıza çıkacak tek adres yine van salon rezidans olacaktır.

Vanda islami düğün yapılacak salonlar.
Vanda islami düğün salonları arayışlarınızda da istenildiğinde baylar ve bayanların ayrı ayrı bölümleri ile salon rezidans istediğiniz şekilde salonu organize ederek, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Van büyükşehir düğün sarayını vana kazandıran genç girişimci veysel beyde gençlerin hayallerindeki düğünü onlara yaşatarak, davetlilere de unutamayacakları bir düğün için elinden geldiklerini yaptıklarını belirterek genç çifterin ve davetlilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. " diyor. ..
Firmanızı Ekleyin

Vanport65.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 105 firma yer almaktadır.