Türkmenoğlu Alışveriş Merkezi Dost Mağaza

http://turkmenogluavm.Vanport65.com
Türkmenoğlu Alışveriş Merkezi Dost Mağaza
25
Cumhuriyet Cad. No: 77Merkez,34100
+9Van ilimizin tarihi dokusunun derinliklerinden gelen Türkmenoğlu ailesi geçmişten bu güne uzanan ticari hayatıyla adeta Van ili ile özdeşleşmiştir. Cumhuriyetin kuruluşundan itibaren oluşan ilimizdeki Cumhuriyet caddesinde başlayan ticaret yaşantısı birçok değişik sektörde devam etmiş, nitekim 1970'li yıllardan sonra mobilya ticareti ile bu güne gelinmiştir. Şimdi Van ili ve civar illerde her on evin yedisinde mutlaka Türkmenoğlu'nun satmış olduğu ürünü görürsünüz. İlimizde Türkmenoğlu müessesesi bünyesinde beş ayrı noktada modern ve klasik tarzda mobilya imalat ve satışını, ayrıca beyaz eşya ve elektronik ürünlerinin satışının yapıldığı mağazalara rastlarsınız. Bu da Van ilinde doğup büyüyen ve de yaşayan aynı zamanda markalaşan Türkmenoğlu'nun iline verdiği değerin ifadesidir. Zamanın gerektirdiği çağdaş ve modern mağazacılık anlayışının öncülüğünü de yapan firmamız her geçen gün büyümekte, büyürken de kendini yenilemektedir. Bu gelişme doğrultusunda ilin sosyo-ekonomik yapısına katkı sunduğu gibi eğitimine, kültürüne ve de spor alanlarına da ilgi göstermektedir. Ancak en önemli özelliği de ilin istihdamına katkı sağlama yönüdür ki gün geçtikçe artan ticaret hacmiyle yüzlerce insan iş ve aş kapısı olma görevin de yerine getirmektedir. Türkmenoğlu mağazalarına girdiğinizde; Güler yüzlü personel ile karşılanır, Güvenli ve kaliteli bol ürün çeşitleriyle tanışır, Müşteriye ve hizmete verilen değer karşısında sıcak bir dost kazanmanın önemi ile ayrılırsınız. İşte geçmişte var olduğu gibi bu gün de daima yeniliklerle karşınıza çıkmaya devam eden Türkmenoğlu, yarınlarda da sizlere ve gelecek nesillere hizmet etmeye devam edecektir. Satışla bitmeyen dost kapısından sizler de içeriye girdiğinizde bizden ayrılamayacaksınız.
7139Ziyaretçi
 • Yetkili Yener TÜRKMENOĞLU
 • Adres Cumhuriyet Cad. No: 77 - Merkez
 • Telefon +9
 • Telefon ( 2 ) +90(432) 214 88 00
 • Fax +90(432) 216 75 39
 • Özel Sitesi http://www.turkmenoglu.com.tr
 • Web Sitesihttp://turkmenogluavm.Vanport65.com
 • E-Postabilgi@turkmenoglu.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
 • Servis Saatleri08:00 - 21:00
 • Servis Yerleri Cumhuriyet Caddesi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Cumhuriyet Caddesi No: 77

İletişim Formu
Van ilimizin tarihi dokusunun derinliklerinden gelen Türkmenoğlu ailesi geçmişten bu güne uzanan ticari hayatıyla adeta Van ili ile özdeşleşmiştir. Cumhuriyetin kuruluşundan itibaren oluşan ilimizdeki Cumhuriyet caddesinde başlayan ticaret yaşantısı birçok değişik sektörde devam etmiş, nitekim 1970'li yıllardan sonra mobilya ticareti ile bu güne gelinmiştir.Şimdi Van ili ve civar illerde her on evin yedisinde mutlaka Türkmenoğlu'nun satmış olduğu ürünü görürsünüz. İlimizde Türkmenoğlu müessesesi bünyesinde beş ayrı noktada modern ve klasik tarzda mobilya imalat ve satışını, ayrıca beyaz eşya ve elektronik ürünlerinin satışının yapıldığı mağazalara rastlarsınız. Bu da Van ilinde doğup büyüyen ve de yaşayan aynı zamanda markalaşan Türkmenoğlu'nun iline verdiği değerin ifadesidir.Zamanın gerektirdiği çağdaş ve modern mağazacılık anlayışının öncülüğünü de yapan firmamız her geçen gün büyümekte, büyürken de kendini yenilemektedir. Bu gelişme doğrultusunda ilin sosyo-ekonomik yapısına katkı sunduğu gibi eğitimine, kültürüne ve de spor alanlarına da ilgi göstermektedir. Ancak en önemli özelliği de ilin istihdamına katkı sağlama yönüdür ki gün geçtikçe artan ticaret hacmiyle yüzlerce insan iş ve aş kapısı olma görevin de yerine getirmektedir.Türkmenoğlu mağazalarına girdiğinizde;

Güler yüzlü personel ile karşılanır,

Güvenli ve kaliteli bol ürün çeşitleriyle tanışır,

Müşteriye ve hizmete verilen değer karşısında sıcak bir dost kazanmanın önemi ile ayrılırsınız.İşte geçmişte var olduğu gibi bu gün de daima yeniliklerle karşınıza çıkmaya devam eden Türkmenoğlu, yarınlarda da sizlere ve gelecek nesillere hizmet etmeye devam edecektir. Satışla bitmeyen dost kapısından sizler de içeriye girdiğinizde bizden ayrılamayacaksınız.
Firmanızı Ekleyin

Vanport65.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 105 firma yer almaktadır.