Van Ev Yemekleri
115
Halil Ağa Mah. 402. Sokakİpekyolu,34100
+90(506) 117 58 07Vanda ev yemekleri yapan yerler dendiğinde akla gelen van ayşe abla ev yemekleri 2013 yılında ayşe gözmen tarafından vanda ev yemekleri lezzetini sunmaya başlamıştır. Vanda ev yemekleri .. Vanda yoğun iş hayatı içinde yeterince beslenemeyen, ev yemeğine özlem duyan ve misafirlerine ev yemeklerinden ziyafet çektirmek isteyen tüm çalışan hanımlar için düşündük. Vanda en iyi içli köfte nerede yenir, vanda zeytinyağlı sarma siparişi, vanda kıymalı sarma siparişi, vanda dolma siparişi, vanda en lezzetli karnıyarık siparişi taleplerinizde size bir telefon kadar yakınız. Vanda ev yapımı mantı nerede yenir, vanda meşhur perde pilavı, vanın yöresel yemekleri, vanda ev yemekleri yapan yerler arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres van ayşe abla ev yemekleri olacaktır. Vanda tatlı siparişi, vanda sütlü tatlı siparişleri, vanda her türlü börek siparişi talepleriniz aşçı hanımların usta elleriyle hazırlanmaktadır. Vanda ev yapımı mantı, vanda meşhur perde pilavı başta olmak üzere vanın yöresel yemekleri itina ile hazırlanıp, onlarca çeşit zengin ev yemek menüleri ile hizmet veriyoruz. Vanda ev yemekleri, çorba çeşitleri ve börek çeşitleri ile birlikte her gün hizmet verip özellikle çalışan hanımların yardımına koşuyoruz. Vanda ev yemekleri yapan yerler. . Bütün siparişleriniz özenle hazırlandıktan sonra dileyen hazırlanan siparişleri kendisi alır dileyenin siparişleri istediği gün ve saatten evine teslim edilir. Vanda ev yemekleri siparişlerinizde doğru adres. . Hijyen ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Mümkünse siparişleriniz 1 gün öncesinden olması rica olunur. İlginiz için teşekkür ederiz. Vanda ev yemekleri ve özel lezzet listemiz. Mantı İçli köfte Perde pilav Güveç Kuru fasulye Zeytin yağlı sarma Kıymalı sarma Dolma Karnıyarık Tüm ev yemekleri Çorba çeşitler Sütlaç İncir tatlısı Revani Güllaç Börekler Çörek. Ev yemekleriniz itinayla hazırlanarak teslim edilir. . Van ev yemekleri konusunda uzman kadrosu ile enfes damak tadları ile tanışarak, ayşe ablanın ev yemeklerinin müdavimi olan, dost ve müşterilerimizin gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ederiz..
8373Ziyaretçi
 • Yetkili Bu Sayfaya Sahip Olmak İçi̇n ARAYIN!
 • Adres Halil Ağa Mah. 402. Sokak - İpekyolu
 • Telefon +90(506) 117 58 07
 • Fax +90(506) 117 58 07
 • Özel Sitesi http://evyemekleri.vanport65.com
 • Web Sitesihttp://evyemekleri.vanport65.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 22:30
 • Servis Saatleri00:00 - 00:00
 • Servis Yerleri Van Geneli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski araştırma hastanesi karsisi.

İletişim Formu
Vanda ev yemekleri yapan yerler dendiğinde akla gelen van ayşe abla ev yemekleri 2013 yılında ayşe gözmen tarafından vanda ev yemekleri lezzetini sunmaya başlamıştır.
Vanda ev yemekleri ..
Vanda yoğun iş hayatı içinde yeterince beslenemeyen, ev yemeğine özlem duyan ve misafirlerine ev yemeklerinden ziyafet çektirmek isteyen tüm çalışan hanımlar için düşündük.

Vanda en iyi içli köfte nerede yenir, vanda zeytinyağlı sarma siparişi, vanda kıymalı sarma siparişi, vanda dolma siparişi, vanda en lezzetli karnıyarık siparişi taleplerinizde size bir telefon kadar yakınız.

Vanda ev yapımı mantı nerede yenir, vanda meşhur perde pilavı, vanın yöresel yemekleri, vanda ev yemekleri yapan yerler arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres van ayşe abla ev yemekleri olacaktır.

Vanda tatlı siparişi, vanda sütlü tatlı siparişleri, vanda her türlü börek siparişi talepleriniz aşçı hanımların usta elleriyle hazırlanmaktadır.

Vanda ev yapımı mantı, vanda meşhur perde pilavı başta olmak üzere vanın yöresel yemekleri itina ile hazırlanıp, onlarca çeşit zengin ev yemek menüleri ile hizmet veriyoruz.

Vanda ev yemekleri, çorba çeşitleri ve börek çeşitleri ile birlikte her gün hizmet verip özellikle çalışan hanımların yardımına koşuyoruz.

Vanda ev yemekleri yapan yerler. .
Bütün siparişleriniz özenle hazırlandıktan sonra dileyen hazırlanan siparişleri kendisi alır dileyenin siparişleri istediği gün ve saatten evine teslim edilir.
Vanda ev yemekleri siparişlerinizde doğru adres. .
Hijyen ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Mümkünse siparişleriniz 1 gün öncesinden olması rica olunur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Vanda ev yemekleri ve özel lezzet listemiz. Mantı
İçli köfte
Perde pilav
Güveç
Kuru fasulye
Zeytin yağlı sarma
Kıymalı sarma
Dolma
Karnıyarık
Tüm ev yemekleri
Çorba çeşitler
Sütlaç
İncir tatlısı
Revani
Güllaç
Börekler
Çörek.
Ev yemekleriniz itinayla hazırlanarak teslim edilir. .

Van ev yemekleri konusunda uzman kadrosu ile enfes damak tadları ile tanışarak, ayşe ablanın ev yemeklerinin müdavimi olan, dost ve müşterilerimizin gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ederiz..
Firmanızı Ekleyin

Vanport65.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 105 firma yer almaktadır.