Van Raf Sistemleri
95
Kazım Karabekir Caddesi Uğur Sokak No:9İpekyolu,34100
+90(546) 716 34 34Vanda raf sistemleri dendiğinde akla gelen firmamız van yapı raf sistemleri 2000 yılında özcan bozyiğit tarafından kurulmuştur. Mağaza, depo, arşivleme raf sistemleri Vanda mağaza raf uygulamaları, depo ve arşivleme raf sistemleri, öz yapı raf sistemleri, alanında 9 yıllık tecrübesiyle üretim ve satışlarına devam etmektedir. Vanda market rafı yapan firmalar, vanda bujiteri ve züccaciye rafları nerede yapılır, vanda giyim ve tekstil rafları yapan şirketler, vanda ölçülendirme ve projelendirme rafları ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Vanda sepet ve raf aksesuarları, vanda vitrin mankenleri, vanda banko ve masalar, tekstil standları proje uygulama konularında günümüz perakende sektöründe yaşanan gelişmeler ve alışveriş merkezlerinin çoğalması ürün satış noktalarının görselliğini ön plana çıkarmaktadır. Alış veriş dünyamızda mal ve hizmetlerini sergilemek isteyen firmalar için raf ve raf uygulaması son derece önemlidir. Vanda raf sistemleri uygulaması konusunda yaptığımız işin ciddiyeti önem kazanmaktadır. Market, mağaza, evde tekstili, züccaciye, ayakkabı, parfümeri, bijuteri, kırtasiye, elektronik, beyaz eşya, cep telefonları, hırdavat, oto aksesuarları, depolama, arşivleme vb. Sektörlere pratik ,uygun ve çok amaçlı raf sistemlerini geliştirip; vanda fuar standartları, vanda eşhir bankoları, müşterilerin istek ve beklentilerine çözüm getirecek farklı ürünlerle alternatif sunmaya devam etmekteyiz. Vanda suntalam nerede satılır, kuruyemiş standları yapan raf firmaları arasında zirvede yer alan öz yapı raf firmamız ilgi, destek ve güveninizle büyümektedir. Kalite politikamız tasarım ve imalat deneyimimizi güncel teknolojiler ile geliştirerek müşterilerimize güvenilir bir çözüm ortağı olmak,müşteriye özel çözümlerle müşteri beklentilerine tam olarak cevap vererek geniş bir müşteri portföyü yaratmak ve güncel teknolojileri takip ederek toplam kalite felsefesi çerçevesinde kaliteyi yükseltmek, sorumluluk ve hizmet bilinci gelişmiş, tecrübeli, eğitimli, iletişimi, ve motivasyonu güçlü personel yetiştirmek, Raf sistemleri konusunda çağın gereklerine cevap verecek üretim tesisleri kurmak,örnek çalışmalarla alternatifleri çoğaltmak, Raf sistemleri uygulama ve projelendirmede büyüyen iş hacmiyle istihdam sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Her koşulda kalite ,estetik ve güven kurallarına uyum sağlamak, Ürün çeşitliliğini ve kalitesini sürekli geliştirmek, müşteri şikayet ve önerilerini etkin şekilde değerlendirmek.
7106Ziyaretçi
 • Yetkili Özcan BOZYİĞİT
 • Adres Kazım Karabekir Caddesi Uğur Sokak No:9 - İpekyolu
 • Telefon +90(546) 716 34 34
 • Telefon ( 2 ) +90(432) 210 00 53
 • Fax +90(432) 210 00 53
 • Özel Sitesi http://www.ozyapiraf.com
 • Web Sitesihttp://rafsistemleri.vanport65.com
 • E-Postaoz_dekorasyon@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Edremit durağı civarı.

İletişim Formu
Vanda raf sistemleri dendiğinde akla gelen firmamız van yapı raf sistemleri 2000 yılında özcan bozyiğit tarafından kurulmuştur.

Mağaza, depo, arşivleme raf sistemleri
Vanda mağaza raf uygulamaları, depo ve arşivleme raf sistemleri, öz yapı raf sistemleri, alanında 9 yıllık tecrübesiyle üretim ve satışlarına devam etmektedir.

Vanda market rafı yapan firmalar, vanda bujiteri ve züccaciye rafları nerede yapılır, vanda giyim ve tekstil rafları yapan şirketler, vanda ölçülendirme ve projelendirme rafları ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Vanda sepet ve raf aksesuarları, vanda vitrin mankenleri, vanda banko ve masalar, tekstil standları proje uygulama konularında günümüz perakende sektöründe yaşanan gelişmeler ve alışveriş merkezlerinin çoğalması ürün satış noktalarının görselliğini ön plana çıkarmaktadır.

Alış veriş dünyamızda mal ve hizmetlerini sergilemek isteyen firmalar için raf ve raf uygulaması son derece önemlidir.
Vanda raf sistemleri uygulaması konusunda yaptığımız işin ciddiyeti önem kazanmaktadır. Market, mağaza, evde tekstili, züccaciye, ayakkabı, parfümeri, bijuteri, kırtasiye, elektronik, beyaz eşya, cep telefonları, hırdavat, oto aksesuarları, depolama, arşivleme vb. Sektörlere pratik ,uygun ve çok amaçlı raf sistemlerini geliştirip; vanda fuar standartları, vanda eşhir bankoları, müşterilerin istek ve beklentilerine çözüm getirecek farklı ürünlerle alternatif sunmaya devam etmekteyiz.

Vanda suntalam nerede satılır, kuruyemiş standları yapan raf firmaları arasında zirvede yer alan öz yapı raf firmamız ilgi, destek ve güveninizle büyümektedir.

Kalite politikamız tasarım ve imalat deneyimimizi güncel teknolojiler ile geliştirerek müşterilerimize güvenilir bir çözüm ortağı olmak,müşteriye özel çözümlerle müşteri beklentilerine tam olarak cevap vererek geniş bir müşteri portföyü yaratmak ve güncel teknolojileri takip ederek toplam kalite felsefesi çerçevesinde kaliteyi yükseltmek, sorumluluk ve hizmet bilinci gelişmiş, tecrübeli, eğitimli, iletişimi, ve motivasyonu güçlü personel yetiştirmek,
Raf sistemleri konusunda çağın gereklerine cevap verecek üretim tesisleri kurmak,örnek çalışmalarla alternatifleri çoğaltmak,
Raf sistemleri uygulama ve projelendirmede büyüyen iş hacmiyle istihdam sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
Her koşulda kalite ,estetik ve güven kurallarına uyum sağlamak,
Ürün çeşitliliğini ve kalitesini sürekli geliştirmek, müşteri şikayet ve önerilerini etkin şekilde değerlendirmek.
Firmanızı Ekleyin

Vanport65.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 105 firma yer almaktadır.